Pływać każdy może... Zapraszamy na grupowe i indywidualne zajęcia nauki pływania oraz doskonalenia techniki pływania dla dzieci i dorosłych. Zajęcia osobiście prowadzi trener I klasy w pływaniu Łukasz Rybiński. Na co dzień pracuje z klasami pływackimi w renomowanym klubie pływackim. Szkoleni zawodnicy zajmują czołowe lokaty w Polsce w swoich kategoriach wiekowych. Doświadczenie nabyte w pracy z zawodnikami najwyższej klasy, z dziećmi i dorosłymi pozwoli dostosować odpowiednie metody nauczania do wieku, zaawansowania i potrzeb osób uczących się. Jest również gwarancją skuteczności szkolenia. Dzięki stałemu dokształcaniu się oferujemy dostęp do nowoczesnych metod nauczania.

Oferta

3

Lekcje indywidualne dają szansę precyzyjnego doboru metod i intensywności procesu nauczania. Dzięki indywidualnemu podejściu podczas zajęć 1:1 możliwa jest nauka najmłodszych dzieci, jak dorosłych, którzy rozpoczynają pływacką przygodę. Dodatkowo efekt szkolenia podczas takich zajęć jest najlepszy.

Naukę w grupie polecam głównie osobom, które opanowały podstawowe umiejętności pływackie. W grupie siła, więc nie ma obijania się i narzekania :) Wprowadzone są elementy rywalizacji, pływania sportowego, ratownictwa i pływania na wodach otwartych.

Program dla młodzieży i dorosłych jest zaprojektowany tak, aby każda zdobyta umiejętność była bazą do wykonania kolejnego kroku szkolenia.